Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Historia BART Sp.z o.o. zaczyna się w 1992 roku. Panowie Bogusław Mierzwiak i Zbigniew Dziepak, papiernicy z wieloletnim doświadczeniem założyli firmę aspirującą do bycia jednym z czołowych zakładów produkcji opakowań z tektury falistej w Polsce. Cały kapitał stanowiła wyłącznie ich wiedza.

Właściciele zaczynali od ręcznej produkcji, aby dzisiaj dzięki najbardziej kompleksowemu i zaawansowanemu technologicznie parkowi maszynowemu w kraju, wraz z wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów móc zaspokajać najbardziej wymagające oczekiwania Klientów. Produkujemy około 180 mln m2 tektury rocznie. Dostarczamy naszym Klientom ponad 80 mln m2 opakowań, eksportujemy produkty do 10 krajów.

Unikalne, elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb naszych Klientów jest od początku atutem i przewagą firmy na skomplikowanym i wysoce konkurencyjnym rynku opakowań.

Bart w liczbach

31
Lat doświadczenia
2.5
miliarda m2 tektury
280 Wykwalifikowanych pracowników
14 nowoczesnych linii produkcyjnych

Napisz do nas


*Zapoznałem się z regulaminem korzystania z formularza kontaktowego bart-packaging.pl/kontakt i akceptuję jego warunki.

*Zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na zadane pytanie/a oraz ich archiwizacji przez Bart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sulnowo 53 G, 86-100 Świecie. Zgoda jest dobrowolna i może zostać odwołana w każdym czasie, jednak jej cofnięcie z nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu odwołania zgody należy napisać prośbę na adres email rodo@bart-packaging.pl.