Odpowiedzialność społeczna

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Społeczna odpowiedzialność biznesu (z ang. Corporate Social Responsibility) to odpowiedzialność organizacji za skutki i wpływ jej działań. Mając to na względzie uczyniliśmy Społeczną odpowiedzialność biznesu jednym z głównych filarów naszej filozofii działania.

Jesteśmy odpowiedzialni ponieważ dbamy o środowisko poprzez ciągły monitoring wszystkich procesów i ich optymalizację pod tym kątem.

Budujemy relacje z pracownikami dając im możliwość rozwoju i wspierając lokalne społeczności, z których się wywodzą. Traktujemy wszystkich z szacunkiem. Wszyscy mają równe szanse.

Prowadzimy działania w sposób profesjonalny, uczciwy i rzetelny z poszanowaniem przepisów prawa i zachowaniem najwyższych standardów.

Wszystkie nasze surowce pochodzą z legalnych źródeł, a ich pozyskiwanie odbywa się w sposób etyczny. Od Dostawców surowców oczekujemy przestrzegania tych samych norm.

Dbamy o najwyższą jakość produktów, dbamy o bezpieczeństwo Konsumenta. Dla Konsumentów podnosimy standardy jakości produkcji i usług.

Bart w liczbach

25  
Lat doświadczenia
1.4  
miliarda m2 tektury
250  
Wykwalifikowanych pracowników
13  
nowoczesnych linii produkcyjnych

Napisz do nas