Odpowiedzialność społeczna

Społeczna odpowiedzialność biznesu

Społeczna odpowiedzialność biznesu (z ang. Corporate Social Responsibility) to odpowiedzialność organizacji za skutki i wpływ jej działań. Mając to na względzie uczyniliśmy Społeczną odpowiedzialność biznesu jednym z głównych filarów naszej filozofii działania.

Jesteśmy odpowiedzialni ponieważ dbamy o środowisko poprzez ciągły monitoring wszystkich procesów i ich optymalizację pod tym kątem.

Budujemy relacje z pracownikami dając im możliwość rozwoju i wspierając lokalne społeczności, z których się wywodzą. Traktujemy wszystkich z szacunkiem. Wszyscy mają równe szanse.

Prowadzimy działania w sposób profesjonalny, uczciwy i rzetelny z poszanowaniem przepisów prawa i zachowaniem najwyższych standardów.

Wszystkie nasze surowce pochodzą z legalnych źródeł, a ich pozyskiwanie odbywa się w sposób etyczny. Od Dostawców surowców oczekujemy przestrzegania tych samych norm.

Dbamy o najwyższą jakość produktów, dbamy o bezpieczeństwo Konsumenta. Dla Konsumentów podnosimy standardy jakości produkcji i usług.

Bart w liczbach

29  
Lat doświadczenia

2.5  
miliarda m2 tektury

280  
Wykwalifikowanych pracowników

14  
nowoczesnych linii produkcyjnych

Napisz do nas


*Zapoznałem się z regulaminem korzystania z formularza kontaktowego bart-packaging.pl/kontakt i akceptuję jego warunki.

*Zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przygotowania i przekazania odpowiedzi na zadane pytanie/a oraz ich archiwizacji przez Bart spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sulnowo 53 G, 86-100 Świecie. Zgoda jest dobrowolna i może zostać odwołana w każdym czasie, jednak jej cofnięcie z nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu odwołania zgody należy napisać prośbę na adres email rodo@bart-packaging.pl.